Načítání obsahu...
Kariéra

Kariéra

Staňte se jedním z nás!

Našim zaměstnancům dáváme to nejlepší.

Společnost TECHFLOOR s.r.o. je stabilním zaměstnavatelem na trhu práce více než 20 let...

TECHFLOOR s.r.o. si uvědomuje, že nezbytnou podmínkou ke splnění všech svých cílů v oblasti návrhu, použití, výroby a vlastní pokládky podlahového systému je stabilizovaný stav vysoce profesně schopných zaměstnanců, kteří dosahují uspokojení vlastní prací. Klade proto důraz na jejich další vzdělávání, svobodu rozhodování v rámci svých pravomocí a podporuje vzájemnou komunikaci a týmovou práci.


Volné pozice

Laborant

Plat od 15 000 Kč

  • - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
  • - práce v perspektivní firmě
  • - benefit - stravenky

SŠ vzdělání obor chemie, praxe v laboratoři výhodou, samostatnost v rozhodování, flexibilita, spolehlivost. Místo je vhodné pro absolventy škol. 
Nástup možný ihned, pracoviště: Přemyslovců č. 49, Opava

Náplň práce: odběry a příprava vzorků surovin a výrobků pro zkoušení, jejich archivace a vedení záznamů, spektrometrie, sledování a záznamy výroby jakož i jejich archivace, aktivace hotových materiálů (výdejky a příjemky), zajištění značení výrobků a surovin.

Stavební dělník - podlahář

Plat od 20 000 Kč

  • - HPP
  • - práce v perspektivní firmě

SOU stavebního směru, praxe v oboru výhodou, flexibilita, ŘP skupiny B. Možno přihlásit se i jako skupina, např. 3 lidí.


Náplň práce: realizace průmyslových podlah pocelé ČR, práce s moderními technologiemi v oblasti sanací podlah. Pracoviště celá ČR, nástup dle dohody.